شنبه 3 آبان 1399

بیمه چرا

درباره ما
نویسنده : مدیر سایت    
دوشنبه 18 دی 1396
    
بازدید: 820
    
زبان : فارسی
    


گروه بازاریابی تبلیغاتی تاچارا چیست؟
گروه بازاریابی تبلیغاتی تاچارا نهادی است که در آن تمام افراد می توانند در آن اصول حرفه ای بازاریابی و تبلیغاتی را بیاموزند، و با کمی اراده آن را به صورت عملی تجربه کنند.
علامت اختصاری گروه بازاریابی تبلیغاتی تاچارا چیست؟
TM2A
TM2A به چه معناست؟
Tachara Marketing & Advertising Agency
هدف گروه بازاریابی تبلیغاتی تاچارا چیست؟
این گروه در نظر دارد بستری ایجاد نماید که همه افراد در هر سنی بتوانند شم اقتصادی و بازاریابی خود را ارتقا دهند. فعالیت اقتصادی و کسب و کار خود را به دیگران معرفی کنند و در کنار آن با شیوه های نوین بازاریابی دوسویه آشنا گردند و با استفاده از متد بازاریابی انگیزشی (Motivational Marketing) و کاربرد الگوریتم شبکه ای n پایی به گسترش و توسعه شبکه فروش خود بپردازند.
ابداع کننده ی بازاریابی دو سویه، سه سویه و چند سویه کیست؟
دکتر هادی رضائی دکترای علوم اقتصادی. دکتر مینو افشانی دکترای مدیریت
بازاریابی دو سویه به چه مفهوم است؟
بازریابی دوسویه سطحی از بازاریابی است که در آن دو شخصیت حقیقی یا حقوقی یا تلفیقی از این دو سعی در معرفی همدیگر، محصولات ، خدمات، برند، یا ساز وکار فعالیت خود دارند. برای این منظور با استفاده از متد بازاریابی انگیزشی با کاربرد الگوریتم شبکه ایn پایی سعی در شناخت خود و یا محصولات، خدمات، برند و ... در ذهن مشتری طرف دیگر دارد.
بازاریابی سه سویه به چه مفهوم است؟
بازریابی سه سویه سطحی از بازاریابی است که در آن دو شخصیت حقیقی یا حقوقی یا تلفیقی از این دو به کمک یک شخص سوم سعی در شناسایی و معرفی همدیگر، محصولات ، خدمات، برند، یا ساز وکار فعالیت خود دارند. در این نوع بازاریابی شخص سوم در تلاش است که با استفاده از متد بازاریابی انگیزشی و با کاربرد الگوریتم شبکه ایn پایی سعی در شناخت محصولات، خدمات، برند و ... در ذهن مشتری هر دو طرف داشته باشد. برای این منظور شخص سوم به عنوان هسته مرکزی، معرفی کننده ی یک محصول یا خدمت مورد نیاز برای هر دو طرف دیگر می باشد و سعی می کند با جلب نظر دو طرف دیگر، بستری فراهم نماید که دو طرف دیگر بتوانند محصولات، خدمات و ... خود را به مشتریان طرف مقابل معرفی نماید.
بازاریابی چند سویه به چه مفهوم است؟
بازاریابی چند سویه سطحی از بازاریابی است که در آن اشخاص مختلف به کمک یک هسته ی مرکزی سعی در شناسایی و معرفی همدیگر، محصولات ، خدمات، برند، یا ساز وکار فعالیت خود دارند. در این نوع بازاریابی هسته مرکزی در تلاش است که با استفاده از متد بازاریابی انگیزشی و با کاربرد الگوریتم شبکه ایn پایی نقش یک تسهیل کننده در معرفی محصولات ، خدمات، برند و ... اشخاص حاضر داشته باشد. برای این منظور هسته مرکزی، تامین کننده زیر ساخت لازم برای این فرایند می باشد.
بازاریابی انگیزشی چیست؟
بازاریابی انگیزشی علاوه بر چگونگی بازاریابی، چرایی بازاریابی را نیز پوشش می‌دهد. آنچه بازاریابی انگیزشی بر آن تمرکز می‌کند بهره‌برداری از هیجانات خرید در مشتریان و خریداران احتمالی برای خلق یک فرایند خرید لذتبخش و خالی از استرس است. برای این منظور ممکن است استفاده از روش های نوین جهت خلق پول و یا خرید رایگان محصولات دلخواه ترغیب کننده ی افراد در این نوع بازاریابی باشد.
الگوریتم شبکه ایn پایی چیست؟
این نوع الگوریتم نشان دهنده ی جایگاه فرد در سازمان و بکار گیری افراد زیر مجموعه در سطوح پایینی خود می باشد.
شبکه ی n پایی این مفهوم را می رساند که هر شخصی در هر جایگاهی می تواند n نفر را بدون هیچ گونه محدودیت به سطوح پایینی خود وارد نماید.

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.